درباره ما

 

 

 

 

فروشگاه ه آریان قلم با تجربه ای 80 ساله در زمینه لوازم التحریر مفتخر به توزیع تخصصی معتبر ترین قلم های جهان در عرصه کشور میباشد.

قلم های عرضه شده در این فروشگاه طیف گسترده ای از معتبر ترین برندهای جهان و نیز قلم های کلکسیونی و تولید محدود را شامل میشود که توانایی برآورد انتظارات مشتریان گرامی را با هر سلیقه و بودجه دارا میباشد

. برندهای عرضه شده در این فروشگاه شامل : دلتا - فوراور - شیفر- کراسپیرکاردین - ایپلمات - یوروپن - لامی - پارکر - واترمن - فابرکاستل - گراف ون فابر کاستل - هانزا - اتوهوت - اشل - ملودی - پرتوک .

 

 

تاریخچه

 

فروشگاه مقدم در سال 1312  توسط حاج مهدی مقدم در بازار بین الحرمین تهران با هدف توزیع لوازم التحریر بازگشایی شد.

 

حاج مهدی مقدم

 

محمد جعفر مقدم فرزند ایشان در همان سالهای کودکی در سال 1340 در کنار پدر مشغول به کار شد و شغل پدری خود را ادامه داد و در این راستا فعالیت پدر در زمینه لوازم التحریر بیش از پیش گسترش یافت .

 

تجلیل از بهترین فروشندگان شیفر توسط مدیر این شرکت

 

ایشان همچنان در مسند کار بوده و با ورود فرزند ایشان به نام حسام مقدم در سال 1381 این کسب و کار خانوادگی وارد عرصه های جدیدی شد.

 

بازدید اختصاصی از منشور کوروش برای بهترین فروشندگان یوروپن

 

بدلیل علاقه شخصی حسام مقدم به قلم شعبه جدیدی از فروشگاه مقدم به نام فروشگاه آریان قلم در سال 1390 در بازار نوروزخان افتتاح گردید که متخصص فروش قلم در بازار تهران میباشد .

 

 

 

تقدیر از فروشگاه آریان قلم

 

توسط آقای تیموتی ویلیامز مدیر شیفر و کراس